Luxury Beanie with teddy lining
Art.nr.: 384712
Hippe en heerlijk warme beanie voor de winter. In meerdere kleuren leverbaar. Gevoerd met teddystof voor ultiem comfort. Bedrukking op voor- en achterkant, zijkant en bij de opening. Bedrukking door middel van borduren! Lees meer
Bekijk specificaties | Sample opvragen
- Uitgevoerd met teddy voering
- Borduren mogelijk
- Een warm aandenken
- Beperkt aantal kleuren leverbaar
Productomschrijving Specificaties Sample opvragen
- Uitgevoerd met teddy voering
- Borduren mogelijk
- Een warm aandenken
- Beperkt aantal kleuren leverbaar
Luxury Beanie with teddy lining
Digitale drukproef
Instelkosten
Gratis
Gratis
Vanafprijs
2,63
- Gratis verzending Benelux
Vanafprijs: 2,63 excl. BTW
Luxury Beanie with teddy lining
Digitale drukproef
Instelkosten
Gratis
Gratis
Vanafprijs
2,63
- Gratis verzending Benelux
Vanafprijs: 2,63 excl. BTW
Productspecificaties
Relatiegeschenk |
|
---|---|
Artikelnummer |
384712 |
Art. nr. (alternatief) |
78F |
Vanafprijs |
€ 2,63 |
Materiaal |
100%20%%20acrylic |
hoofdmaat |
One size fits all | |
Verpakking |
|
---|---|
| |
Kleinverpakking aantal |
5 |
| |
Grootverpakking aantal |
50 |
| |
Grootverpakking maten |
58 cm x 40 cm x 35 cm |
| |
Grootverpakking gewicht |
4 kg |
Volledige productomschrijving
Heerlijk voor de winter: een muts bedrukken met uw logo. Zo heeft u ook nog eens uitstekend promotiemateriaal voor uw bedrijf! Deze muts is helemaal van gebreid materiaal, dus lekker warm. Wat deze hippe beanie nog comfortabeler maakt, is de teddy voering aan de binnenkant! Wat is er zo speciaal aan deze muts? Nou, we kunnen deze beanie borduren in plaats van de normale bedrukking. Het geeft een heel klassiek en professioneel uiterlijk aan de muts en uw logo zal prachtig opvallen! Deze muts is leverbaar in meerdere kleuren, dus kies een mooie kleur uit die past bij uw bedrijf en laat gauw uw muts bedrukken met uw logo of bedrijfsnaam!
Deze muts bedrukken we op wel 4 posities! U kunt in dit geval zelf kiezen welke posities u wel en niet wilt. De muts onbedrukt? Dat kan natuurlijk ook! U hoeft het maar aan te geven. Toch adviseren wij altijd om de geschenken te bedrukken, zodat u een ideale reclamedrager heeft. Uw muts bedrukken we op de voor- en achterkant, op de zijkant en/of bij de opening. In alle gevallen is het zo dat we de beanie borduren. Hoe gaaf is dat? Heeft u uw logo wel eens op deze klassieke manier gezien? Wij snappen het als dat niet zo is en als u eerst uw logo op de muts wilt zien, alvorens we het voor u drukken. Daarom krijgt u altijd eerst een digitale drukproef van ons.
Wanneer u akkoord heeft gegeven op de drukproef, gaan wij snel voor u aan de slag. En snel betekent in dit geval dat het tegelijkertijd ook heel secuur gebeurt. Uw logo gaat wanneer nodig langs onze gratis logoservice, die uw logo optimaliseert en haarscherp maakt. Daarna gaan we drukken en kunt u uw bestelling op de voet volgen met ons track & tracesysteem.
Productbeoordelingen
(NAN/10) Gebaseerd op 0 beoordeling
Hulp nodig?
Advies
Bij vragen helpen we u
graag snel verder!
Uw voordelen als klant
- Ruim 10.000 relatiegeschenken te bedrukken
- Gratis sample ter beoordeling
- Geen start- en instelkosten bij bedrukte artikelen
- Gratis digitale drukproef bij bedrukte artikelen
- Gratis logoservice bij onbruikbare logo's
- Gratis verzending binnen de Benelux